Ozgur Web Teknolojileri Gunleri Basliyor

etkinlikler
 • Turgay Can
 • Tarih

  16 Oct, 2012
 • Yorum

  0
 • Görüntüleme

  2587
 • İndirme

  0

Ozgur Web Teknolojileri Gunleri Basliyor

Özgür Web Teknolojileri Günleri Başlıyor
alt text

Linux Kullanıcıları Derneği (LKD) ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu'nun ortak çalışması olan Özgür Web Teknolojileri Günleri'nin bu yıl üçüncüsü düzenleniyor.

Türkiye'de özgür yazılım üzerine düzenlenen birçok etkinliğin öncülüğünü yapan LKD, bu kez de Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğunu ile ortak yürüttüğü Özgür Web Teknolojileri Günleri ile karşımıza çıkıyor. 19 -20 Ekim 2012 tarihlerinde, İstanbul Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi’nde düzenlenecek etkinlik, Türkiye’de web teknolojileri ve özgür yazılım ile ilgilenen herkesi buluşturmayı planlıyor.

Kimler katılıyor?

Özgür Web Teknolojileri Günleri çerçevesinde düzenlenen programda toplumun her kesimine uygun düzeyde, tanıtıcı ve teknik seminerlere yer verilmiş. Ayrıca kamu kuruluşları ve özel sektörden ilgili şirketlerin stand açması, ürün ve hizmetlerini tanıtması sağlanacak.

Tamamen ücretsiz olan ve kayıt gerektirmeyen etkinlikte web yazılımı geliştiricileri, web teknolojileri ve özgür yazılım meraklıları ve bilişim sektörü çalışanları bir araya gelecek. Ayrıntılı etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer web teknolojilerine ve özgür yazılıma meraklıysanız ve bilişim sektöründeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

LKD

Kaynak

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar..

0 Yorum..

Yorum yapmak için "Giriş yapın" yada "Misafir üye" olarak yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yap